سایت چوبک ما کیفیت بالای محصولاتی که تولید می کنیم را تضمین می کنیم چندین سال فعالیت موفقیت آمیز و هزاران مشتری خوشحال به ما اجازه می دهند در این مورد اطمینان داشته باشیم. علاوه بر این ، تمام کالاهایی که ما می فروشیم از کنترل کامل کیفیت برخوردار هستند ، بنابراین هیچگونه عدم تطابق ویژگی ها نمی تواند از چشم متخصصان ما فرار کند.
چوبک توی

درباره ما

درباره ما 

دنیای اسباب بازی چوبک در تاریخ ۴ دی ماه سال ۱۳۹۷ همزمان با تولد نیلای عزیز ، فرزند مدیریت چوبک با هدف طراحی و تولید اسباب بازی های چوبی با کیفیت و در شأن کودکان ایران زمین تأسیس گردید.
چوبک با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین چوب های دنیا و رنگ های ۱۰۰% گیاهی و مطابق استاندارد جهانی ساخته شده، پس با خیال راحت آن را در اختیار کودک دلبندتون قرار بدین. اسباب بازی های چوبک بخاطر پوششی که از موم طبیعی دارن هم ضد آب هستن و هم ضد باکتری
این محصولات با دست و قلبی سرشار از عشق درست شده اند. 

خدمات دنیای اسباب بازی چوبک


۴۸ ساعت مرجوعی کالا

با توجه به احترامی که مجموعه چوبک برای مصرف کننده قائل است .این مجموعه ۴۸ ساعت ضمانت مرجوعی برای کالاهای ارسالی خود با پست و چاپار درنظر گرفته است.
زمان شروع ۴۸ ساعت از لحظه تحویل شما از پست یا پیک چاپار لحاظ میگردد.
این ضمانت مرجوعی شامل شکستگی ها (از جمله در اثر سهل انگاری در حمل و نقل و..) ، عدم تطابق محصول ارسالی ،اشتباه در ارسال و... میباشد.
برای استفاده از زمانت مرجوعی ۴۸ ساعته لطفا قبل از گذشت ۴۸ ساعت از طریق راه های ارتباطی شرحی از نوع مشکل را به همراه تصویری از محصول و محل آسیب را برای ما بفرستید تا همکاران ما در مجموعه شما را برای مرجوعی کالا راهنمایی کنند.


۲ سال گارانتی


بزرگترن دلیل چوبک برای ایجاد گارانتی این است که،استرسی بابت خرابی و آسیب به اسباب بازی از سمت والدین به کودک وارد نشود.
گارانتی ۲ ساله تمامی موارد از جمله شکستگی ها رو شامل میشه
مواردی که چوبک نمیتواند شما را در ضمانت محصولات خود همراهی کند
۱- آسیب دیدگی ناشی از ضربه سخت
۲- آسیب دیدگی بر اثر آتش سوزی
۳- آسیب ناشی از غوطه ور شدن در آب
در صورت پایان یافتن دوره گارانتی، شما میتوانید از خدمات پس از فروش چوبک استفاده کنید.
برای استفاده از گارانتی لطفا از طریق راه های ارتباطی شرحی از نوع مشکل را به همراه تصویری از محصول و محل آسیب را برای ما بفرستید تا همکاران ما در مجموعه شما را برای نحوه استفاده از گارانتی راهنمایی کنند.


خدمات پس از فروش مادام العمر


چوبک برای تمامی محصولات خود خدمات پس از فروش مادام العمر ارائه میکند.
خدمات پس از فروش این مجموعه شامل شکستگی قطعه ای از محصول و گم شدن قطعات و... است.
برای استفاده از خدمات پس از فروش لطفا قبل از طریق راه های ارتباطی شرحی از نوع مشکل را به همراه تصویری از محصول و محل آسیب را برای ما بفرستید و بفرستید تا همکاران ما در مجموعه شما را برای نحوه استفاده از گارانتی راهنمایی کنند

چرا اسباب بازی چوبی؟

کودکان شاد، سالم‌تر و پر انرژی‌ترند و احساس شادی به آنها انگیزه بیشتری برای انجام کار ها می‌دهد. به همین دلیل بازی کردن برای انها بسیار مهم است. کودک بازی می کند، سرگرم می شود و چیزهایی را می آموزد که برای رشد فکری و مهارت های حرکتی او مهم است همچنین روان شناسان ثابت کرده اند که ارتباط با طبیعت و اموری که از طبیعت وارد زندگی افراد می شود می توانند القا کننده احساسات مثبت بسیاری به انسان باشند. افراد با لمس و یا مشاهده ی وسایل طبیعی مثل چوب بهتر می توانند یاد بگیرند، خلاق باشند و از همه مهم تر مانع بروز احساسات منفی شوند. اسباب بازی های چوبی این دو مهم را باهم محقق می کنند. همچنین این اسباب بازی ها دیرتر خراب می شوند و قابلیت بازی خود را برای مدت طولانی از سال های زندگی کودک حفظ می کنند